GaziantepManşet

Gaziantep Emniyeti Uyuşturucu Tacirlerine Göz Açtırmıyor

Gaziantep Emniyeti tarafından, kentte uyuşturucu tacirlerine yönelik gerçekleştirilen operasyonlar sürüyor. Son olarak narkotik ekipleri, yapılan operasyonlarla 3 bin adet uyuşturucu hap ele geçirdi.

Emniyet’ten yapılan yazılı açıklamada, “Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerimiz tarafından Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti yapan şahısların yakalanmasına yönelik yürütülen özverili çalışmalar neticesinde;

İlimiz Gazikent mahallesi’nde durumundan şüphelenilerek durdurulan bir araçta yapılan aramada şoför koltuğunun altına gizlenmiş vaziyette 920 gram ağırlığında toplam 3 bin adet uyuşturucu extacy hap ele geçirildi.

“TÜM TEDBİRLER ALINMAKTADIR”

Konu ilgili olarak gözaltına alınan E.K ve H.K. isimli şüpheli şahıslar hakkında “Uyuşturucu Madde Ticareti” yapmak suçundan tahkikata başlandı.

İlimiz genelinde daha sağlıklı ve güvenli bir ortamın oluşması, sokak suçlarının azalması için her türlü uyuşturucu madde kullanımını ve ticaretini engelleme konusundaki mücadelemiz kararlılıkla devam etmekte ve gerekli tüm tedbirler alınmaktadır” denildi.

Share:

Leave a reply